Kolik koní vidíte na obrázku?

Kolik koní vidíte na obrázku?

Kolik koní vidíte na obrázku?

To, jak vnímáte očima svět, může o vás mnohé prozradit. Lze tedy svým způsobem říct, že vaše perspektiva může definovat i vaši osobnost.

Podívejte se pořádně na tento obrázek a odpovězte na otázku: Kolik vidíte koní?

1 – 4 koně:

Napočítali jste maximálně čtyři koně? Pak jste člověk, který má oči připravené na to, aby viděly vše v širších souvislostech. Vidíte věci jako celek a máte velmi širokou představu o věcech kolem vás. Někdy se rozhodujete unáhleně a nad věcmi moc nepřemýšlíte ani je nehodnotíte. Naprosto chápete sílu a význam týmové práce. Můžete se snadno stát dobrým hráčem nebo vůdcem.

5 – 10 koní:

Máte v sobě náznaky perfekcionismu. Vy jste osoba, která nebere věci na lehkou váhu a ráda přikládá důležitost věcem, které si to zaslouží. Váš způsob rozhodování je většinou racionální a rozumný. Navzdory tomu, že jste rozumnou osobou, někdy velmi riskujete a zbytečně hazardujete. Ale to vám nebrání dosáhnout vašich cílů. Nevadí vám, když jednu a tu samou věc musíte dělat víckrát, důležité pro vás je, že to všechno děláte pro jeden důležitý cíl.

11 a více koní:

Jste velice dobrý pozorovatel, všímáte si různých detailů. Můžete si všimnout něčeho, co ostatní neviděli a tím vyřešit nejeden problém. Když dostanete nějaký úkol, podíváte se na něj ze všech stran a poté až ho začnete řešit. Domníváte se, že všechno je možné udělat lépe, a proto s konečnými výsledky nejste opravdu nikdy spokojeni. Vždycky se vše snažíte udělat o trochu lépe. Měli byste více relaxovat a obklopit se lidmi, kteří vás trochu usměrní.Komentáře: